Gdańsk ma do zaoferowania Morze Możliwości!

 

Zacznijmy od centrum miasta i jego niesamowitej historii. Żeby poczuć klimat Głównego Miasta, wystarczy około 2,5 godzin spaceru po jego ulicach. Zagłębienie się w tajniki wymaga jednak nieco więcej czasu, dlatego też oferta może zostać rozszerzona o zwiedzanie wnętrz: Ratusza, Dworu Artusa, Kościoła Mariackiego, Muzeum Bursztynu, Europejskiego Centrum Solidarności... To od Państwa zależy, co zawrzemy. Zapraszam do kontaktu, chętnie pomogę dobrać odpowiednią ofertę. 

Poza tradycyjnym zwiedzaniem ważna jest też dobra zabawa! Z chęcią podzielę się doświadczeniem kulinarnym i barowym naszego pięknego miasta, jak i okolicznego Sopotu i Gdyni. Możemy również zorganizować wycieczkę nastawioną wyłącznie na rozrywkę! Skontaktuj się ze mną, a ja dostosuję plan dnia do Twoich wymagań i aktualnych wydarzeń w mieście! W Trójmieście nie będziesz się nudzić!

Istnieje kilka możliwości przemieszczania się między dzielnicami Gdańska, jak i między miastowo: Podstawowym środkiem lokomocji jest oczywiście samochód i komunikacja miejska.

 

Między Gdańskiem, Sopotem i Gdynią kursuje Szybka Kolej Miejska będąca czymś w rodzaju naziemnego metra - szybko łączy Trójmiasto, jak i okoliczne miejscowości. W ten sposób Gdańsk poznajemy od podszewki.

Można się również przesiąść do samochodu- przy większych grupach istnieje również opcja wynajęcia busika z kierowcą.  

Poza tym, moją ulubioną formą zwiedzania Trójmiasta, jest rower. Istnieje coraz więcej dróg rowerowych, dlatego też zachęcam do tej formy zwiedzania. Wspaniałe ścieżki rowerowe wzdłuż Morza sprawiają, że wolny czas można wykorzystać nie tylko na poznawaniu historii, ale też na aktywności fizycznej. 

Samo centrum Gdańska świetnie zwiedza się z segwaya'a. Super zabawa połączona z ciekawą historią miasta, to fajna opcja dla rodzin, ale również grup znajomych, czy par. Historia i zabawa w jednym, to się opłaca!

Skontaktuj się ze mną, porozmawiamy na temat szczegółów.

Karolina Szklarz

tel. 601646898

gdanskwalkandtalk@gmail.com

 

Zwiedzamy Gdańsk:

- na pieszo

- rowerem

- segwayem

Możemy też wyruszyć w drogę po okolicznych miejscowościach:

- samochodem

- komunikacją miejską

  • Facebook
  • Instagram